2018 Öz Değerlerlendirme Belirleyici Kanıtlarda Dikkat Edilecek Bazı Noktalar (Güncel)

Öz değerlendirme raporlarını yeniden yapmaya başladığımız şu günlerde (2 mayıs 2018 -15 Haziran 2018) raporlarımızda yazacağımız belirleyici kanıtları bakanlık öz değerlendirme portalında yayınladı. Belirleyici kanıtları yazarken bu hususlara dikkat etmemiz gerekmektedir.

 

 

Belirleyici (Tanımlayıcı) Kanıtlar alanına yazılı, basılı, imzalı, mühürlü belgeler; tam adresi belirtilmiş web sayfaları dışında kanıt yazılmayacaktır.
Geçerli kanıt örnekleri:
* Okul Müdürlüğünün 75998021/…/… sayılı ve … tarihli görevlendirme onayları.
* Ankara Valiliğinin 75998021/…/… sayılı ve … tarihli Makam Onayı
* 2014-2018 dönemi Stratejik Planının 14. sayfası.
* Stratejik Plan Ekibinin 20.10.2017 tarih ve 14 sayılı Karar Tutanağı.
* 2017-2018 matematik dersi sene başı zümre tutanağı 7 nolu karar.
* Alana Geçiş, Tercih ve Yerleştirme İşlemleri duyurusu (https://mtegm.meb.gov.tr/www/anadolu-teknikanadolu-meslek-programlarinda-alana-gecis-tercih-ve-yerlestirme-islemleri/icerik/2046)

Internet Explorer dışında tarayıcı kullanınız. Internet Explorer tarayıcısı kullanılması hatalı kayıtlara neden olmaktadır. Portal web 2.0 teknolojileri kullandığından Chrome, Firefox veya Edge tarayıcılarının güncel sürümlerinin kullanılması gerekir.

– Yanlışıkla açılan “Geliştirilecek Alan” kutusunun silinebilmesi için öncelikle metin kutusuna herhangi bir şey yazılıp kaydedilmesi ve kayıt işleminden sonra silinmek istenen alanın üst sağ köşesindeki “x” butonu ile silinmesi yolu izlenmelidir. Metin kutusu boş olduğu sürece kayıt hatası verecektir.

Mesleki Eğitim Merkezi (Bağımsız MEM’ler) türündeki kurumların sadece “Kalite Sorumlusu” (Kurumdaki tüm personelin katılımıyla kurumsal rapor ve eylem planı yapılacak.) ve “MEM (Çıraklık) Programı” (Kurumda meslek derslerine giren atölye/laboratuvar öğretmenleri, usta öğreticiler bu birimde raporlama ve eylem yapacak.) birimleri olacaktır.

 

2018 Münferit Birimler için Rapor Formatı Şablonu —>> http://www.bilisimteknolojilerialani.com/2018-oz-degerlendirme-guncel-munferit-birim-rapor-formati-sablonu-2018-2019/

İndirme Linki : MÜNFERİT BİRİM RAPORU FORMATI

 

2018 Kurum Rapor Formatı Şablonu —->>http://www.bilisimteknolojilerialani.com/2018-oz-degerlendirme-kurum-raporu-sablonu-2018-2019/

İndirme Linki: KURUM RAPORU FORMATI

 

ÖZ DEĞERLENDİRME MEB PORTALI —–>> http://ozdegerlendirme.meb.gov.tr

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir